Prodej, Výstavba, Rodinný dům v Jiřicích u Humpolce - 200m2

Nabízíme k prodeji novostavbu RD v obci Jiřice u Humpolce. Dům se nachází v klidné části obce s vynikající dopravní dostupností do Humpolce. V obci Jiřice je kompletní občanská vybavenost – škola, školka, fotbalové i tenisové hřiště, domov seniorů, obchod, restaurace a průmyslová zóna s širokou nabídkou zaměstnání.. Podlahová plocha domu vč. garáže s automatickými vraty a terasy je 198 m2.
Dům je postaven z Porothermu 44 cm s 10 cm izolací, okna jsou na domě použita plastová ve variantě 3 skla. Dům je opatřen podlahovým topení v 1 NP. a klasickými radiátory ve 2. NP. Součástí dispozice domu je technická místnost, která může být na přání zákazníka vybavena kotlem na tuhá paliva, nebo tepelným čerpadlem. Součástí vytápění domu může být též krbová vložka umístěná v obývacím pokoji. Dům se prodává v provedení dokončené stavby a fasády s možností individuálních úprav na přání zákazníka. Následně lze dům po dohodě dokončit dle vlastního výběru (podlahy, výmalba vnitřního prostoru, dekor schodových nášlapů , obložení koupelen vč. sanitárního vybavení ,nábytek ....)
Elektroinstalace je v domě dokončena včetně revizní zprávy s možností rozšíření o zabezpečovací systém. Kolem domu budou provedeny terénní úpravy s osazeným travním porostem. K domu je přivedena zpevněná komunikace. Domy se celkem prodávají dva, oba domy jsou stavěny s odborným dozorem dev. společnosti S- Invest, a .s .- www.s-invest.net

Call centrum

800 40 60 30

4 500 000 Kč

Specifický systém financování na dotaz u makléře, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí.

Přidat komentář